LES MILLS

Les Mills je největší společností na světě, poskytující inovativní řešení pro skupinové cvičení. 20 let vytváří originální výcvikové programy, které již používá 16,5 tisíc. fitness klubů v 80 zemích po celém světě.

Co je to Les Mills?

Programy Les Mills jsou určeny pro lidi, kteří si chtějí tvarovat tělo a kteří vedou dynamický a zdravý životní styl. V současné době je na světě až 120 tisíc instruktorů, který cvičí programy LES MILLS. Jejich design je založen na inovativním cvičení, certifikovaných instruktorech, bezpečnostních předpisech a výzkumu, takže jsou nejen účinné, ale i velmi bezpečné.

Tréninky jsou vedeny zkušenými instruktory s povzbuzující hudbou a vzrušující choreografií. Nikdy nejsou nudné. Pro udržení atraktivity cvičení, Les Mills každé tři měsíce osvěží své programy změnou choreografie a hudby.

 

Programy, které nadšeně učím, jsou:

 

BODYCOMBAT ®

BODYCOMBAT ® je posilovací kardio cvičení. Tento vysoce efektivní program je inspirovaný bojovým uměním a čerpá z celé řady stylů, jako jsou karate, box, taekwondo, tai chi a muay thai. Podpořeni motivační hudbou můžete úder, kop nebo katu zvládnout i za jedinou hodinu a dosáhnout tak cíle, který od lekce čekáte. Stejně jako ve všech LES MILLS programech se můžete těšit každé tři měsíce na novou choreografii.

Ukázka zde: youtu.be/sCFMTDY3mMw

 

BODYBALANCE ®

BODYBALANCE ® je splynutím jógy, tai chi a pilates cvičení, které staví na pružnosti a pevnosti těla a dodává vám příjemný pocit z každého pohybu. Pečlivě prostudované pohyby, strukturované série tahů nebo úseků představují ve spojení s krásnou hudbou harmonii mezi cvičením a relaxací. Les Mills je Body Balance skvělým doplněním vašeho každodenního aktivního života. Tato lekce je vhodná i pro pány!

Ukázka zde: youtu.be/oHzbX5hE3IM

CXWORX®

Les Mills CXWORX® hledáte rychlé cvičení, které vás povede k tomu, abyste dosáhli vyšší úroveň fyzické zdatnosti a zároveň posílily a vyrýsovali své tělo? V takovém případě CXWORX® je pro vás. Tato lekce je zaměřena na horní a dolní část těla se zaměřením na břišní svaly a zadek, což zlepšuje odolnost a zabraňuje zraněním

Ukázka zde: youtu.be/7Dh1zI971d0

BODYSTEP® 

je efektivní kardio cvičení zapojující svaly celého těla. Tento program je vhodný pro každého, kdo si chce získat kondici a mít posílené svaly. Jako pomůcka se používá step, na který se vystupuje a sestupuje. Jednotlivé kardio bloky zvedají tepovou frekvenci a během lekce je možné spálit až 620 kalorií. Během výpadů, dřepů, vzporů a dalších cviků dochází k tonizaci všech svalů a tím i perfektnímu tvarování těla.